Veloinlinebraní Jevišovka 2019

7. ročník

aneb

dvojboj v bruslení na kolečkových bruslích a v silniční cyklistice ryzích amatérů

Sobota 8. června 2018 ve 14:00 hodin v Jevišovce na návsi.

Start dětských kategorií v 9:00 hodin.

Trasa je na krásném asfaltovém povrchu se stometrovou historickou kostkovou dlažbou.

Délka okruhu je 5,5 km s dvoumetrovým převýšením.

Hlavní závod: jeden okruh na InLine bruslích a následuje pět okruhů na kole, celkem 33km.

PROPOZICE Veloinlinebraní 2019 – 7. ročník

Sobota 8. června 2019 – náves v Jevišovce

Start hlavního závodu ve 14:00 hodin

Vyhlášení výsledků okolo 17. hodiny s muzikou - NONSTOP

Přihlášky: do 1. 6. 2019 – viz.: Přihláška 2019 nebo SMS na 733370010 nebo poštou na  Libor Smíšek, 69183 Jevišovka 163 nebo osobně v místě prezentace

 

Startovné – zahrnuje startovní číslo, občerstvení na trati a po závodě, diplom, plaketu:

Převodem do 30. 6. 2019: 100,- Kč, číslo účtu: 235860582 / 0300, variabilní symbol: datum narození

Startovné v hotovosti na místě: 150 Kč 

Prezentace - kulturní sál obce Jevišovka:

Pátek 7. 6.: 18:00 - 20:00 hodin

Sobota 8. 6.: 9:00 - 12:00 hodin

 

Start dětských kategorií v 9:00 hodin – startovné 0,-Kč:
Registrace děti končí v 8:30 hodin

Kategorie děti do 5 let – jakékoliv pohybovadlo: trasa od návsi ke křižovatce – 50 m:
Kategorie D1 - děti do 3 let , D2 - děti do 5 let

Kategorie dětíí 6 – 17 let: trasa z návsi kolem nové bytovky a kolem kulturního domu zpět na náves.
Kategorie děti 6 - 7 let – 1 okruh brusle,1 okruh kolo:
D3 - děti 6 - 7 let společně
Kategorie děti 8 - 9 let – 1 okruh brusle, 2 okruhy kolo:
D4 - Kategorie 8 - 9 let děvčata, D5 - Kategorie 8 - 9 let chlapci
Kategorie děti 10 - 12 let - 1 okruh brusle, 3 okruhy kolo:
D6 - Kategorie 10 - 12 let děvčata, D7 - Kategorie 10 - 12 let chlapci

Kategorie děti 13 - 15 let – 1 okruh brusle, 4 okruhy kolo:
D8 - Kategorie 13 - 15 let děvčata, D9 - Kategorie 13 - 15 let chlapci
Kategorie 16 - 17 let – 1 okruh brusle, 5 okruhů kolo:
D10 - Kategorie 16 - 17 let děvčata, D11 - Kategorie 16 - 17 let chlapci

Trasa - hlavní okruh - dospělí:
Ženy - závod 1 okruh brusle + 3 okruhy kolo: 
Z18 - ženy 18 - 29 let (ročníky 2001 - 1990)
Z30 - ženy 30 - 39 let (ročníky 1989 - 1980)
Z40 - ženy 40 let a starší (ročníky 1979 a starší)

Muži - závod 1 okruh brusle + 5 okruhů kolo
M18 - muži 18 - 29 let (ročníky 2001 - 1990)
M30 - muži 30 - 39 let (ročníky 1989 - 1980)
M40 - muži 40 - 49 let (ročníky 1979- 1970)
M50 - muži 50 - 59 let (ročníky 1969 - 1960)
M60 - muži 60 let a starší (ročníky 1959 a st.)

 

Vložené závody

  • INLINE na 1 kolo nebo VELO na 5 kol – start s hlavním závodem společně.  Startovné stejné jako u hlavního závodu.
  • Kočárky či jiné pohybovadlo s dětmi či s jinými „pasažéry“ - v průběhu dopoledních závodů.
  • Pro hendikepované – trasa závodu podle domluvených podmínek a možností závodníků, start po závodech dětských kategorií, bez startovného.

Každý účastník je individuální kategorie, tedy i vítězem :-). Listina dosažených časů bude sloužit k porovnání všem účastníkům.

Ceny: diplomy a  drobné ceny všem účastníkům.

Zdravotní služba zabezpečena. Pořadatel neručí za úrazy účastníků závodů.

Občerstvení účastníkům zajištěno po celou dobu konání závodů.

!!!Bezpečnostní upozornění!!!

  • Účastník se zúčastňuje závodu na vlastní riziko.
  • Při všech soutěžních startech je POVINNÉ POUŽITÍ CYKLISTICKÉ, IN-LINE NEBO JINÉ VHODNÉ OCHRANNÉ HELMY.
  • Zároveň pořadatel doporučuje použití chráničů kolen, loktů a zápěstí.
  • Účastníka závodu mladšího 15 let musí k závodu přihlásit jeho zákonný zástupce (rodič). Z tohoto důvodu je třeba vyplnit v místě registrace závodu jméno zákonného zástupce dítěte, a to i v případě online registrace.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo upravit propozice dle přihlášených účastníků závodů a počasí. 



VeloInlinebraní Jevišovka 2018

6. ročník



VeloInlinebraní Jevišovka 2017

5. ročník

Výsledková listina 2017

Pořadí Příjmení Jméno Kategorie Výsledný čas
1 Václavková Lucie Ž30 49:37:00
2 Polepilová Soňa Ž30 53:45:00
3 Benešová Zuzana Ž30 55:27:00
4 Lečbychová  Jitka Ž30 60:00:00
1 Černý Martin M18 1:14:53
2 Křibík Tomáš M18 1:29:36
1 Skokanitsch Jiří M30 1:22:21
1 Sedlák Dalibor M40 1:22:10
1 Smíšek Eduard M60 1:17:50
1 Matulka Lukáš KOLO 44:23:00
2 Horák Radek KOLO 44:24:00
3 Šebesta Josef KOLO 44:25:00
1 Nevoralová Nikol 13-15 Dívky 6:28
1 Bergmann Vladimír 10-12 Chlapci 6:42
1 Šarounová Nikola 10-12 Děvčata 8:03
1 Dobroňová Karin 8-9 Děvčata 5:38
2 Lečbychová  Gabriela 8-9 Děvčata 6:34
3 Trněná Laura 8-9 Děvčata 6:41
1 Lukáč Denis 8-9 Chlapci 5:18
2 Demko Nikolas 8-9 Chlapci 6:31
3 Lečbych  Aleš 8-9 Chlapci 6:35
4 Reichl Vítězslav 8-9 Chlapci 6:49
1 Kovářová Natálie 6-7 let 1:43
2 Lečbych Lukáš 6-7 let 01:43,5
3 Vtípilová Karolína 6-7 let 1:44
4 Kovář Jimi 6-7 let 1:45
5 Myšáková Emma 6-7 let 1:48
6 Varmužková Andrea 6-7 let 01:48,5
7 Varmužka Zdenek 6-7 let 1:52
8 Šarounová Eva 6-7 let 1:55
9 Reichl Jindřich 6-7 let 01:55,5
10 Lukáčová Sofie 6-7 let 1:56
11 Čížek Šimon 6-7 let 01:56,5
12 Lečbych Nikolas 6-7 let 2:09
13 Lišková Sára 6-7 let 2:12
14 Bošiak Jan 6-7 let 2:17
15 Polepil Prokop 6-7 let 2:27
1 Reichl Jindřich děti do 5 let 10,52
2 Lečbych Nikolas děti do 5 let 10,85
3 Bošiak Jan děti do 5 let 11,34
4 Hubáčková Veronika děti do 5 let 14,62
5 Beštová Gabriela děti do 5 let 15,18
6 Tima Kryštof děti do 5 let 15,86
7 Lahvička Pavel děti do 5 let 18,93
8 Petrásek Vojta děti do 5 let 19,41
1 Suparičová Simonka děti do 3 let 8,40
2 Lišková Marie děti do 3 let 9,70
3 Hubáčková Terezka děti do 3 let 12,00
4 Bešta Marek děti do 3 let 12,41
5 Horáková Liliana děti do 3 let 13,14
6 Říhová Viktorka děti do 3 let 22,18
7 Petrásková Terezka děti do 3 let 23,34
8 Radkovičová Aneta děti do 3 let 39,35
9 Bystřický Miroslav děti do 3 let 40,36
10 Trněný Lukas děti do 3 let 115,00

Trasa je na krásném asfaltovém povrchu se stometrovou historickou kostkovou dlažbou.

Délka okruhu je 5,5 km s dvoumetrovým převýšením.

 

Hlavní závod: jeden okruh INLINE + pět okruhů VELO = 33 km VELOINLINE

plakat_2017


Nabídka organizacím, podnikům, velkým rodinám – zorganizujeme Vám vlastní soutěž podle domluvy.


 

PROPOZICE

Start hlavního závodu ve 14:00 hodin

Vyhlášení výsledků okolo 17. hodiny s muzikou!

Přihlášky: do 1. 6. 2017 – viz.: Přihláška 2017 nebo SMS na 733370010 nebo poštou na  Libor Smíšek, 69183 Jevišovka 163 nebo osobně v místě prezentace

 

Startovné – zahrnuje startovní číslo, občerstvení na trati a po závodě, diplom, plaketu:

Převodem do 30. 5. 2017: 100,- Kč, číslo účtu: 235860582 / 0300, variabilní symbol: datum narození

Startovné v hotovosti na místě: 150 Kč 

Prezentace - kulturní sál obce Jevišovka:

Pátek 2. 6.: 18:00 - 20:00 hodin

Sobota 3. 6.: 9:00 - 12:00 hodin

 

Start dětských kategorií v 9:00 hodin – bez startovného:
Registrace děti končí v 8:30 hodin

Kategorie děti do 5 let – jakékoliv pohybovadlo – trasa od návsi ke křižovatce – 50 m:
Kategorie D1 - děti do 3 let , D2 - děti do 5 let

Trasa závodů kategorií 6 – 12 let: z návsi kolem nové bytovky a kolem kulturního domu zpět na náves.
Kategorie děti 6 - 7 let – 1 okruh brusle,1 okruh kolo:
D3 - děti 6 - 7 let společně
Kategorie děti 8 - 9 let – 1 okruh brusle, 2 okruhy kolo:
D4 - Kategorie 8 - 9 let děvčata, D5 - Kategorie 8 - 9 let chlapci
Kategorie děti 10 - 12 let - 1 okruh brusle, 3 okruhy kolo:
D6 - Kategorie 10 - 12 let děvčata, D7 - Kategorie 10 - 12 let chlapci

Trasa - hlavní okruh:
Kategorie děti 13 - 15 let – 1 okruh brusle, 2 okruhy kolo:
D8 - Kategorie 13 - 15 let děvčata, D9 - Kategorie 13 - 15 let chlapci
Kategorie 16 - 17 let – 1 okruh brusle, 3 okruhy kolo:
D10 - Kategorie 16 - 17 let děvčata, D11 - Kategorie 16 - 17 let chlapci

Kategorie dospělých:
Ženy - závod 1 okruh brusle + 3 okruhy kolo: 
Z18 - ženy 18 - 29 let (ročníky 1999 - 1988)
Z30 - ženy 30 - 39 let (ročníky 1987 - 1978)
Z40 - ženy 40 let a starší (ročníky 1977 a starší)

Muži - závod 1 okruh brusle + 5 okruhů kolo: 
M18 - muži 18 - 29 let (ročníky 1997 - 1988)
M30 - muži 30 - 39 let (ročníky 1987 – 1978)
M40 - muži 40 - 49 let (ročníky 1977- 1968)
M50 - muži 50 - 59 let (ročníky 1967 - 1958)
M60 - muži 60 let a starší (ročníky 1957 a st.)

Kategorie dospělých – každý účastník je individuální kategorie, tedy i vítězem. Listina dosažených časů bude sloužit k porovnání všem účastníkům. Ceny: diplom, drobné ceny všem účastníkům. 

Vložený závod – INLINE na 1 kolo nebo VELO na 5 kol – start s hlavním závodem společně.  

Poskytované služby: Zdravotní služba zabezpečena. Pořadatel neručí za úrazy účastníků závodů.

Účastník se zúčastňuje závodu na vlastní riziko. Při všech soutěžních startech je POVINNÉ POUŽITÍ CYKLISTICKÉ, IN-LINE NEBO JINÉ VHODNÉ OCHRANNÉ HELMY. Zároveň pořadatel doporučuje použití chráničů kolen, loktů a zápěstí. Účastníka závodu mladšího 15 let musí k závodu přihlásit jeho zákonný zástupce (rodič). Z tohoto důvodu je třeba vyplnit v místě registrace závodu jméno zákonného zástupce dítěte, a to i v případě online registrace. Pořadatel si vyhrazuje právo upravit propozice dle přihlášených účastníků závodů a počasí. Zajištění občerstvení před, v průběhu i po závodě všem účastníkům.

 


 

Veloinlinebraní Jevišovka 2015

 3. ročník 

 13. 6. 2015 ve 14. hod. 

 

Výsledková listina 2015        
           
Kategorie do 3 let        
st.č. příjmení jméno čas pořadí  
72 Bošiak Jan 13,23 1  
66 Kovár Jimmi 14,52 2  
64 Beštová Gabriela 37,06 3  
91 Gnojková Gita 44,05 4  
           
Kategorie do 5 let         
st.č. příjmení jméno výsl. čas pořadí  
92 Kotlařík Teodor 9,2 1  
57 Lečbych Lukáš 10,52 2  
75 Kolka Lukáš 12,06 3  
54 Lišková Sára 12,52 4  
67 Kovářová Natálie 12,8 5  
60 Šarounová Eva 13,11 6  
55 Lukáčová Sofie 13,34 7  
65 Zimmermann Matyáš 14,08 8  
73 Faklová Adéla 16,28 9  
78 Plvanová Elen 17,04 10  
           
Kategorie 6 - 7 let        
st.č. příjmení jméno čas pořadí Pozn.
50 Dobroňová Karin 4,4 1  
58 Lečbychová Gabriela 5,48 2  
88 Pešková Denisa 6,11 3  
80 Skřivánková Eliška 7,35 4  
56 Lukáč Denis 7,27 5 pouze kolo
53 Zeleňáková Tereza 7,29 6 pouze kolo
52 Trněná Laura 7,35 7 pouze kolo
69 Vlk Michael 7,51 8 pouze kolo
77 Semeniuk Jan 7,52 9 pouze kolo
89 Kotlaříková Tamara 7,53 10 pouze kolo
84 Zourek Vojtěch 20 11 pouze kolo
           
Kategorie 8 - 9 let   Dívky        
st.č. příjmení jméno čas pořadí  
74 Faklová Lucie 6,21 1  
70 Vlková Daniela 7,29 2  
61 Šarounová Nikola 20 3  
           
Kategorie 8 - 9 let   Chlapci        
st.č. příjmení jméno čas pořadí  
79 Bergmann Vladimír 4,37 1  
76 Kolka Viktor 4,38 2  
           
Kategorie 10 - 12 let Dívky        
st.č. příjmení jméno čas pořadí  
62 Lukášová Petra 6,05 1  
63 Pirová Barbora 7,29 2  
           
 Kategorie 13 - 15 let   Chlapci        
st.č. příjmení jméno čas pořadí Pozn.
83 Skřivánek Martin 47,48 1  
87 Čimera Martin 55,45 2  
82 Pešek Matěj 49,36 3 pouze kolo
           
 Kategorie 13 - 15 let   Dívky        
st.č. příjmení jméno čas pořadí  
68 Nevoralová Nikol 46,01 1  
90 Skřivánková Hana 54,1 2  
91 Zapletalová Ema 54,11 3  
           
Kategorie ženy        
st.č. příjmení jméno kategorie čas pořadí
15 Bošiaková Lucie Z18 55,20 1
           
17 Benešová Zuzana Z30 56,32 1
16 Lukáčová Marie Z30 01:05,4 2
20 Komínková Blanka Z30 X  
           
21 Dědíková Adéla D12 X  
           
Kategorie muži        
st.č. příjmení jméno kategorie čas pořadí
5 Matulka  Lukáš M18 1:02:28 1
14 Černý Martin M18 1:19:07 2
           
1 Aigner Mario M30 1:06:25 1
8 Skokanitsch Jiří M30 1:18:49 2
6 Los Petr M30 1:20:23 3
9 Závody Radim M30 2:00:00 4
           
13 Konečný Mojmír M40 1:06:30 1
3 Pešek Mira M40 1:09:13 2
26 Sellner Petr M40 1:12:57 3
19 Švanda Jiří M40 1:17:27 4
2 Zapletal Ondřej M40 1:23:01 5
4 Skřivánek Vladan M40 1:23:12 6
           
23 Smíšek Libor M50 1:23:29 1
18 Bošiak František M50 1:31:49 2
           
12 Kříž Jiří M60 1:06:24 1
           
Kategorie ženy - pouze kolo        
st.č. příjmení jméno čas pořadí  
11 Zapletalová Eva 1:01:04 1  
10 Skřivánková Liduška 1:05:36 2  
25 Měcháčková Alena 1:07:06 3  
24 Koťová Hana 1:07:07 4  
           
Kategorie muži - pouze kolo        
st.č. příjmení jméno čas pořadí  
7 Horák Radek 1:09:30 1  
22 Šebesta Josef 1:09:32 2  
           
Kategorie recesisté - inline s kočáry a miminy    
  příjmení jméno čas pořadí  
  Bošiaková (Pražáková) Lucie 2:52 1  
  Benešová Zuzana 2:54 2  
  Lišková Marie 3:08 3  
  Svojanovská Denisa 4:11 4  
  Bergmannovi "dvojčata" 4:12 5  
           
Absolutní pořadí mužů        
st.č. příjmení jméno kategorie čas pořadí
5 Matulka  Lukáš M18 1:02:28 1
12 Kříž Jiří M60 1:06:24 2
1 Aigner Mario M30 1:06:25 3
13 Konečný Mojmír M40 1:06:30 4
3 Pešek Mira M40 1:09:13 5
26 Sellner Petr M40 1:12:57 6
19 Švanda Jiří M40 1:17:27 7
8 Skokanitsch Jiří M30 1:18:49 8
14 Černý Martin M18 1:19:07 9
6 Los Petr M30 1:20:23 10
2 Zapletal Ondřej M40 1:23:01 11
4 Skřivánek Vladan M40 1:23:12 12
23 Smíšek Libor M50 1:23:29 13
18 Bošiak František M50 1:31:49 14
9 Závody Radim M30 2:00:00 15
           
  Souhrn účastníků        
  Kategorie Počet      
  Děti, dorostenci, junioři 38      
  Muži, ženy 24      
  Recesisté 10      
  Celkem 72      


Veloinlinebraní Jevišovka 2014

II. ročník

aneb

dvojboj v inline bruslení a silniční cyklistice ryzích amatérů

 

Sobota 14. června 2014 – 14.00 hodin v Jevišovce na návsi.

 

Výsledková listina Veloinlinebraní 2014


 

Veloinlinebraní Jevišovka 2013 – 1. ročník

 

Sobota 7. září 2013

 

 

Výsledky:

 

Veloinlinebraní 7.9.2013          
kategorie:     ženy výsledný  
p.č. st.č. příjmení jméno čas pořadí
1 12 Benešová Zuzana 0:53:49 1
2 35 Švejdová Kristýna 0:59:57 2
3 30 Bošiaková Ivana 1:02:12 3
4 38 Bošiaková Lucie 1:03:40 4
5 34 Lukáčová Marie 1:13:33 5
           
           
kategorie:     muži do 40 let výsledný  
p.č. st.č. příjmení jméno čas pořadí
1 40 Vago Bronislav 1:17:49 1
2 26 Zapletal Ondřej 1:20:05 2
3 37 Skokanitsch Jiří 1:26:12 3
4 33 Svojanovský Ladislav 1:30:21 4
           
           
           
           
kategorie:     muži nad 40 let výsledný  
p.č. st.č. příjmení jméno čas pořadí
1 20 Kříž Jiří 1:06:13 1
2 27 Pešek Miroslav 1:09:43 2
3 5 Konečný Mojmír 1:12:56 3
4 32 Smíšek Libor 1:17:48 4
5 31 Bošiak František 1:38:42 5
6 36 Dědík Jan 1+1kolo 45:49  
7 39 Mrenica  Ondřej 5kol 1:36:45  
           
kategorie:     10 - 12 hoši výsledný  
p.č. st.č. příjmení jméno čas pořadí
1 13 Vago Jonáš 6:59:00 1
1 9 Salay Marek 7:44:00 2
1 25 Pešek Matěj 7:46:00 3
           
           
kategorie:     do 5 let hoši výsledný  
p.č. st.č. příjmení jméno čas pořadí
1 18 Vlk Michael 0:0:14:94 1
           
           
kategorie:     8 - 9 děvčata výsledný  
p.č. st.č. příjmení jméno čas pořadí
1 3 Furišová Radka 0:05:35 1
2 16 Čechová Hana 0:05:45 2
           
kategorie:     6 - 7 děvčata výsledný  
p.č. st.č. příjmení jméno čas pořadí
1 19 Vlková Daniela 0:05:39 1
2 23 Pešková Denisa 0:08:44 2
3 28 Strnadová Nikola kolo - 2:07 3
4 8 Zelenáková Tereza kolo - 2:21 4
5          
           
kategorie:     do 5 let děvčata výsledný  
p.č. st.č. příjmení jméno čas pořadí
1 10 Trněná Laura 0:0:14:94 1
2 11 Kurtinová Zuzana 0:0:18:41 2
3 8 Zelenáková Tereza 0:0:21:86 3
4 6 Šarounová Eva 0:0:23:61 4
           
kategorie:     do 3 let výsledný  
p.č. st.č. příjmení jméno čas pořadí
1 22 Lišková Sára 0:13:47 1
2 17 Myšáková Anna 0:28:07 2
3 29 Bukovjan Filip 0:40:54 3
           
kategorie:     10 - 12 děvčata výsledný  
p.č. st.č. příjmení jméno čas pořadí
1 1 Dědíková Adéla 7:26:00 1
2 2 Táborová Michaela 7:44:00 2
3 24 Zapletalová Marika 8:39:00 3
4 4 Bystřická Tereza inline - 4:51 4
           
kategorie:     13 - 16 děvčata výsledný  
p.č. st.č. příjmení jméno čas pořadí
1 14 Vagová Adéla 0:53:00 1

 


VeloInlineBraní Jevišovka 2012 – 0. ročník

 

Sobota 16. června 2012

Výsledková listina

 

Kategorie: ŽENY
Pořadí Příjmení Jméno Výsledný čas Startovní
číslo
1 Tičerová Michaela 1:01:14 6
2 Lukáčová Lucie 1:03:25 7
3 Benešová Zuzana 1:05:45 4
4 Jirků Jitka 1:07:00 9
5 Svojanovská Denisa 1:10:58 12
6 Viceníková Martina 1:11:01 5
         
Kategorie: MUŽI do 40 let
Pořadí Příjmení Jméno Výsledný čas Startovní
číslo
1 Přinosil Oldřich 1:09:44 15
2 Rychtecký Bohdan 1:16:15 18
3 Vávra Robert 1:16:16 2
4 Holešínský Jan 1:20:01 8
5 Hrdlička Josef 1:22:06 16
6 Hrdlička Ivo 1:25:00 17
7 Svojanovský Ladislav inline:
17:22
19
         
Kategorie: MUŽI nad 40 let
Pořadí Příjmení Jméno Výsledný čas Startovní
číslo
1 Vávra David 1:16:17 3
2 Lambot Jan 1:39:46 14
3 Michlíček  Bohuslav 1:39:47 1
4 Smíšek Libor 1:39:48 13
         
Kategorie: M18
Pořadí Příjmení Jméno Výsledný čas Startovní
číslo
1 Pešák David 51:51:00 10
         
Kategorie: J16
Pořadí Příjmení Jméno Výsledný čas Startovní
číslo
1 Jirků Filip 46:46:00 77
2 Sedlák Martin 47:41:00 78
         
Kategorie: 10 -12 HOŠI
Pořadí Příjmení Jméno Výsledný čas Startovní
číslo
1 Pešák Michal 6:26:00 11
         
Kategorie: 8-9 DÍVKY
Pořadí Příjmení Jméno Výsledný čas Startovní
číslo
1 Dědíková Adéla 0:05:47 55
2 Komadová Natálie 0:05:54 65
3 Bystřická Tereza 0:07:35 53
4 Tomolová Natálie inline - 2:29 75
5 Táborová Michaela inline - 8:31 54
         
Kategorie: 8-9 HOŠI
Pořadí Příjmení Jméno Výsledný čas Startovní
číslo
1 Salay Marek 5:57:00 52
2 Haluza Ondřej 5:59:00 70
3 Žídek Lukáš 6:02:00 62
4 Laskovský Steve 6:20:04 76
         
Kategorie: 6-7 DÍVKY
Pořadí Příjmení Jméno Výsledný čas Startovní
číslo
1 Furišová Radka 0:05:01 66
2 Vaculíková Tereza 0:05:31 61
3 Lukáčová Klára 0:05:34 60
4 Dobroňová Darina kolo - 6:03 73
5 Šarounová Nikola kolo - 6:05 69
         
Kategorie: 6-7 HOŠI
Pořadí Příjmení Jméno Výsledný čas Startovní
číslo
1 Haluza Štěpán 7:21:00 71
         
Kategorie: do 5 let DÍVKY
Pořadí Příjmení Jméno Výsledný čas Startovní
číslo
1 Dobroňová Karin 0:0:15:26 74
2 Lukáčová Lucie 0:0:21:51 59
         
Kategorie: do 5 let HOŠI
Pořadí Příjmení Jméno Výsledný čas Startovní
číslo
1 Lukáč Denis 0:0:13:06 63
2 Bergmann Vladimír 0:0:13:36 57
         
Kategorie: do 3 let
Pořadí Příjmení Jméno Výsledný čas Startovní
číslo
1 Vaculík Jan 0:00:33 58
2 Šarounová Eva 0:00:35 68
3 Lišková Sára 0:01:11 72
4 Lukáčová Sofie nedojela 64

Kontakt

Libor Smíšek
691 83 Jevišovka 163